0
066 177 55-59

Системи антиобледеніння для дахів і водостоків

Обігрів дахів і водостоків

Обігрів дахів, жолобів та водостоків застосовується з метою виключити обмерзання покрівлі й накопичення на ній снігу. На відміну від механічного очищення, яка проводиться при накопиченні критичного рівня снігу та льоду, автоматична система виключає саме його накопичення. Це не тільки позбавляє від необхідності очищення вручну, але й виключає снігові навантаження на покрівлю та ймовірність її пошкодження.

Система антиобледеніння та сніготанення

Така система заснована на застосування гріючих кабелів, розташованих на покрівлі, в жолобах, розжолобках й водостічних трубах. Система може складатися з однієї або декількох гріючих секцій та управлятися терморегулятором або метеостанцією. Для кожного даху система обігріву проектується індивідуально, тому що це багато в чому залежить від конструкції, матеріалу покрівлі та розташування будинку.

Секція кабелю монтується не на всю покрівлю, а тільки на нижню ділянку кожного скату. Ширина ділянки, що обігрівається, в середньому 50 см від карниза. Коригується в залежності від ухилу даху − чим більше ухил, тим вуже буде лінія обігріву. Кабель закріплюється в петлеподібної конфігурації з кроком петель 7,5-12 см та горизонтальним розташуванням хвиль.

Для відведення талої води необхідно облаштувати обігрів жолобів та водостічних труб. Тут може бути кілька варіантів. Обігрів жолобом можна забезпечити напуском петель покрівельного кабелю в жолоб або окремим кабелем. Обігрів водостічної труби також може виконуватися окремим кабелем або тим же, що покладений в жолобі.

У каталозі представлені резистивні та саморегулюючі кабелі для дахів, а також готові секції, оснащені термостатом і сполучною виделкою.

Система антиобледеніння та сніготанення

Резистивні кабелі

Термостат на кабелі
Це найбільш довговічне рішення для покрівельного обігріву. При виборі резистивного кабелю слід враховувати, що він має фіксовану довжину, його не можна вкорочувати або доповнювати.
Розрахунок для обігріву труб

Для обігріву такими кабелями потрібен точний розрахунок. При цьому резистивні моделі характеризуються найтривалішим терміном експлуатації не менше 30 років. Кабель вже має провід підключення, приєднаний в заводських умовах, що полегшує його монтаж.

З експлуатаційних особливостей рецесивних кабелів − схильність до локального перегріву. Тому перед запуском системи необхідно ретельно очистити покрівлю, жолоби й особливо водостічні труби від листя. Також важливо врахувати температурний режим експлуатації. Резистивний кабель на даху не можна включати при позитивній температурі на вулиці, що повинно враховуватися в налаштуванні терморегулятора.

Саморегулюючі кабелі

Незважаючи на здатність саморегулювання, такий кабель все одно підключається через терморегулятор, щоб система не працювала під час відлиги або коли на даху немає снігу. При цьому саморегулюючий кабель не перегрівається навіть, якщо його засипле опалим листям.

Вартість саморегулюючого кабеля вища, а термін експлуатації коротший, тому доцільність його застосування повинна бути виправдана умовами. Зазвичай в системі покрівельного сніготанення, саморегулюючий кабель застосовується для установки в водостічні труби або жолоби, де ймовірність засмічення вище.

Саморегулюючі кабелі

Такий кабель можна відрізати потрібної довжини. При цьому приєднання проводу підключення, установка сполучної та кінцевий муфти виконуються при монтажі, тому вимагають професійного підходу.

Готові системи

Це резистивний кабель, оснащений налаштованим термостатом та вилкою для підключення в розетку. Такий варіант підходить для установки в водостічні труби та в жолоби. Його монтаж не вимагає професіоналізму, а спосіб розташування (в одну або в дві нитки) вказаний в описі кожної моделі.

Магазин E-teplo пропонує купити гріючий кабель для обігріву дахів та водостоків. Завжди надаємо кваліфіковану допомогу при виборі, зробимо розрахунок потужності, комплектації та запропонуємо кілька варіантів вирішення обігріву вашої покрівлі. Продаж здійснюється в Києві з доставкою по Україні. При покупці оформляється гарантія.

купити гріючий кабель для обігріву дахів та водостоків.
Детальніше Сховати

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 30 Вт/м
Гарантія: 10 років
Країна-виробник товару: Німеччина
Топ продажу

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 10 Вт/м
Гарантія: 10 років
Країна-виробник товару: Німеччина

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 30 Вт/м
Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Україна
Топ продажу

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 10/20/30/40 Вт/м
Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Франція

Характеристки:

Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Корея

Характеристки:

Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Норвегія
Топ продажу

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 27 Вт
Гарантія: 10 років
Країна-виробник товару: Німеччина

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 30 Вт/м
Гарантія: 10 років
Країна-виробник товару: Чехія
Онлайн
калькулятор