Графік роботи:

Будні: 9:00–20:00

Сб - Нд: 10:00–18:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UA

Обігрів тротуарів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:
Обігрів тротуарів застосовується з метою уникнути їх обмерзання та накопичення снігу. Завдяки автоматичній роботі системи, вуличний обігрів не вимагає ручного управління та включається тільки при необхідності. Встановлюється під будь-яке вуличне покриття для обігріву доріжок, ступенів, терас відкритого типу, автостоянок, пандусів та інших територій постійного користування.

Для облаштування обігріву відкритих майданчиків під різніорожні покриття застосовуються кабельні секції, а в якості

системи управління використовується вуличний терморегулятор або метеостанція.

Гріючі кабелі для системи сніготанення

Для установки під вуличне покриття використовуються гріючі кабелі, погонною потужністю 20-30 Вт/м. Кабель вибирається таким чином, щоб при його петлеподібною укладанні з кроком 7,5-10 см, потужність обігріву 1 м² становила 200-480 Вт. При цьому потужність залежить від товщини покриття, клімату й наявності або відсутності теплоізоляції під підставою.

Для середньої смуги України з середньою температурою взимку -5°C, потужність вуличного обігріву повинна становити:

під навантажене покриття товщиною 7-10 см, а також зовнішні ступені-300-450 Вт/м² без теплоізоляції і 250-300 Вт/м² при утепленні;
під пішохідні покриття товщиною до 5 см − 250-300 Вт/м² без теплоізоляції та 200-250 Вт/м² з теплоізоляцією.

Для північної України з середньою зимовою температурою -10°C, потужність обігріву повинна бути 350-480 °C.

Управління

Існує 2 варіанти автоматичного контролю обігріву на вулиці. Перший − це підключення через вуличний терморегулятор. Він дешевший, але менш економічний, тому застосовується для малих площ з потужністю системи до 3,6 кВт. Терморегулятор оснащується виносним датчиком підлоги та коригує роботу по температурі дорожнього покриття.

Спочатку потрібно встановити параметри обігріву − нижній поріг температури, при якому система буде включатися, та верхній поріг, при якому вона відключається. Таким чином обігрів буде здійснюватися при настанні морозу, навіть якщо немає опадів.

Для більш потужних систем, коли економія електроенергії в пріоритеті, рекомендується використовувати метеостанцію. До пристрою підключається 2 датчика − температури і вологості. Автоматичне включення обігріву відбувається при збігу двох факторів, тобто при зниженні температури до встановленого порога і наявності в обігрівається зоні снігу або льоду. Такий спосіб управління виключає роботу системи, якщо в мороз не випадають опади або під час відлиги. При цьому економія електрики окупає вартість метеостанції за 2-3 сезони.

Крім того, застосовуючи 2-х або 3-хзональную метеостанцію можна:

01
управляти різними зонами обігріву з індивідуальними настройками для кожної;
02
використовувати один пристрій для управління обігрівом тротуарів і покрівлі;
03
вибирати пріоритет зони, що обігрівається в разі перевищення потужності електропостачання будинку.
Магазин E-teplo пропонує купити системи вуличного обігріву відкритих майданчиків − гріючи кабелі, вуличні терморегулятори та метеостанції, датчики, а також всі необхідні для монтажу комплектуючі. На все обладнання надається гарантія від виробника. Консультації та розрахунок системи − безкоштовно. Продаж здійснюється в Києві з доставкою по всій Україні.
Вгору