0
066 177 55-59

Алюмінієві мати під ламінат і лінолеум

Алюмінієвий мат
Алюмінієвий мат − це готова конструкція для установки під підлогове покриття без укладання стяжки. Тепла підлога на основі алюмінієвого мату застосовується для опалення та комфортного обігріву підлоги в будь-яких видах приміщення. Алюмомат простий в монтажі, не піднімає рівень підлоги та відповідає всім вимогам безпеки.

Конструкційні особливості

Конструкція − це секція ультратонкого кабелю товщиною 1,7 мм,

закріпленого на сітці шириною 50 см. З обох сторін мат має обкладинку з ламінованої фольги.

Спочатку мат на фользі був розроблений для установки під підлогові покриття з натурального дерева (паркету, дошки), особливо чутливого до різких перепадів температури й нерівномірного прогрівання. Мат забезпечує делікатний нагрів таких покриттів як ламінат, інженерний паркет, ДПК та лінолеуму, покладеного на ДВП або ОСП.

Конструкційні особливості алюмінієвого мату

За рахунок високої теплопровідності алюмінію, оболонка розподіляє тепло по всій поверхні мату, забезпечуючи рівномірний прогрів. Крім того, фольгований тепла підлога виключає локальні перегріви. У тих місцях, де тепловіддача утруднена, наприклад, якщо на підлозі залишений який-небудь предмет, тепло відводиться по фользі. Ефективність обігріву при цьому не знижується, а підлогове покриття не буде зіпсовано, що підтверджується численними відгуками.

Монтажні особливості та підключення

Алюмінієвий мат встановлюється на підкладку для ламінату товщиною 5 мм. Підлогове покриття укладається безпосередньо на мат. При цьому мат вдавлюється в підкладку та рівень підлоги не піднімається.

Монтаж не вимагає спецінструментів й особливих навичок. Алюмомат потрібно розстелити та прикріпити до підкладки монтажним скотчем. Для укладання в кілька рядів оболонка та сітка в місці розвороту розрізається між петлями кабелю, й мат розгортається.

Установчий провід укладається в вирізану канавку в підкладці та заклеюється скотчем. Підключення мату виконується через УЗО з диференціальним струмом не більше 30 мА та терморегулятор для управління обігрівом.

Монтажні особливості та підключення

Експлуатаційні особливості

При опаленні теплою підлогою алюмінієвий мат характеризується високою ефективністю обігріву. За рахунок його розташування під покриттям підлоги на теплоізолюючої підкладці, практично все тепло, що виділяється, йде в приміщення, а не поглинається перекриттям.

Час прогріву 15-20 хвилин
Крім того, прогрів до встановленої температури досягається за 15-20 хвилин, що дозволяє застосовувати мат для обігріву підлоги до комфортної температури, на певні проміжки часу.

Наприклад, для обігріву ігрової зони в дитячій кімнаті, алюмінієвий мат вважається кращим варіантом, бо крім ефективності та надійності відповідає всім вимогам безпеки.

Надійність та безпека

У нагрівальному кабелі, який застосовується в алюмінієвому маті, дотримані всі вимоги, що пред'являються до електричних підлог:

01
подвійна ізоляція − виконана з фторопласту, стійкого до механічних та хімічних впливів, а також нагрівання до 270 °C;
02
екрануюче обплетення під оболонкою − виконує функції екранування електромагнітного випромінювання, захисного заземлення, механічного посилення та вирівнювання електричних потенціалів;
03
заводська муфта − забезпечує надійність та герметичність приєднання установчого проводу, підтверджені випробуваннями під високою напругою.

На правах офіційного дилера магазин E-teplo пропонує купити алюмінієвий мат за цінами виробника з офіційною гарантією. Продаж здійснюється в Києві з доставкою по Україні. Для розрахунку вартості та замовлення, телефонуйте.

Детальніше Сховати
Топ продажу

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 140 Вт/м²
Гарантія: 20 років
Країна-виробник товару: Чехія

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 150 Вт/м²
Гарантія: 15 років
Країна-виробник товару: Китай

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 150 Вт/м²
Гарантія: 12 років
Країна-виробник товару: Росія
Онлайн
калькулятор