Пропонуємо топ-10 найкращих виробників електричних теплих підлог, який зроблено на основі аналізу якості, вартості та споживчого попиту.

№ 1 Hemstedt

Провідний німецький виробник нагрівальних кабелівтаі матів преміум-класу, висока якість яких повністю відповідає престижному знаку «Made in Germany». При цьому їхня вартість залишається доступною для широкого кола споживачів.

Компанія займається кабельними теплими підлогами майже 50 років. Впроваджує свої фірмові технології, суворо контролює якість, знизивши ймовірність браку до 0,01%, та відповідність стандартам ЄС.

№ 2 Nexans

Всесвітньо відомий норвезький виробник й піонер у галузі електричного підлогового обігріву в сегменті преміум із майже 100-річною історією. Компанія розробила перший у світі зразок нагрівального кабелю. Сьогодні теплу підлогу випускають на 100+ підприємств у понад 40 країнах.

№ 3 Devi

Найбільший данський виробник та експерт у кабельних системах підлогового обігріву. Понад 60 років випускає преміальні теплі підлоги на заводах концерну Danfoss. Це перший бренд, який з'явився на українському ринку та отримав оцінку "Відмінно" від центру незалежних споживчих експертиз ТЕСТ.

№ 4 Arnold Rak

Відома німецька компанія вже 30 років випускає надійні теплі підлоги, які мають оптимальний баланс «ціна-якість». У виробника повний цикл виробництва, на якому суворо контролюється висока якість, надійність та безпека кабелів і матів.

№ 5 Fenix

Надійний чеський виробник понад 30 років випускає якісну теплу підлогу середнього цінового сегмента, яка конструктивно й функціонально практично не поступається дорожчим брендам. У себе в країні компанія дає на них довічну гарантію.

№ 6 Woks

Український виробник, який майже 20 років виготовляє нагрівальні кабелі та мати на знаменитому заводі «Одескабель», тому вони коштують дешевше за імпортні аналоги. Теплі підлоги мають усі сертифікати відповідності та допущені до продажу не тільки в Україні, а й в країнах Євросоюзу.

№ 7 Electrolux

Шведський виробник, відомий у всьому світі надійною побутовою технікою, почав випуск теплих підлог 32 роки тому. У виробництві компанія дотримується своїх принципів високої європейської якості та впровадження власних інноваційних рішень.

№ 8 Easytherm

Латвійська компанія випускає теплу підлогу, спеціально адаптовану для українського ринку, на дочірньому підприємстві А. Rak. Rak. Якість сертифікованих за всіма стандартами кабелів і матів цього бренду на дуже гідному рівні, а ціна нижча за конкурентів.

№ 9 In-therm

Компанія випускає теплу підлогу на виробничих потужностях Fenix у Чехії. Кабелі та мати бренду характеризуються гарною якістю і низькою вартістю.

№ 10 Grayhot

Бренд компанії Woks, під яким випускають теплі підлоги в бюджетному ціновому сегменті на тому ж заводі в Одесі. Шляхом незначних конструкційних змін у кабельних нагрівачах вдалося знизити їхню вартість, залишивши якість на гідному рівні.