0
066 177 55-59

Електромонтажні роботи

Вибрати якісне обладнання для системи теплої підлоги — це половина справи. У нашому інтернет-магазині ви зробите це легко. Вся продукція сертифікована. Можна отримати консультацію фахівців, ознайомитися з відгуками покупців. Довговічність ефективність теплої підлоги наполовину визначає правильний монтаж. У вас є три варіанти. Який вибрати, вирішувати вам.

Професійний монтаж із залученням наших майстрів

Це найкращий варіант. Тепла підлога під ключ — це оперативність, гарантії, якість. У наших майстрів величезний досвід монтажу теплої підлоги. Вони добре знайомі зі специфікою комплектуючих, нюансами робіт. До цього залишається додати (що важливо) наявність всіх необхідних інструментів.

За вашим бажанням майстри надають фотозвіт виконаних прихованих робіт. Після закінчення монтажу проводиться перевірка роботи системи опалення.

Обов'язково уточніть, які підготовчі роботи вам необхідно провести в приміщенні. Оберіть оптимальний час для монтажу. Це може бути навіть святковий або вихідний день. Підбирайте такий часовий проміжок, щоб не заважати сусідам, не створювати дискомфорт дітям і хворим людям.  

Вартість монтажних робіт по електричної теплої підлоги у Києву:

  • монтаж теплої підлоги (нагрівальний мат, кабель, плівка) - 150 грн / м.кв
  • установка терморегулятора теплої підлоги - 200 грн / шт
  • замер по Києву - 200 грн (при покупці теплої підлоги вони повертаються)
  • замер і монтаж в області - обговорюватися індивідуально

Монтаж із залученням сторонніх фахівців

Чи варто ризикувати? Сторонні "майстри" не відповідають за результат. Вони отримують гроші і зникають назавжди. Помилки в укладанні, виборі та установці терморегулятора, виносних датчиків можуть бути фатальними. У кращому випадку, система буде працювати неефективно.

А якщо взагалі опалення вийде з ладу? Або буде порушена ізоляція? Це вже питання вашої безпеки.

Подстрахуйте себе. Зробіть фото виконаних робіт і відправте нам на пошту. Наш майстер безкоштовно перевірить правильність установки і, при необхідності, дасть рекомендації.

Ви виконуєте монтаж самостійно, але з нашою допомогою

При наявності певних навичок і інструментів ви можете скористатися цим варіантом. Перед початком робіт ми рекомендуємо подивитися наші відеоролики на YouTube. Виберіть відео з покроковою інструкцією для вашого проекту.

Виконуйте монтаж тільки, якщо ви на всі сто впевнені у власних силах. Якщо є хоч найменші сумніви, звертайтеся за професійною допомогою. Тепла підлога з установкою і підключенням дешевша, оперативніша по запуску, ефективніша за результатом.

Статті та огляди

Якої фірми купити теплу підлогу
Якої фірми купити теплу підлогу
16.08.2021
Якої фірми купувати теплу підлогу − зазвичай стає самим непростим питанням, особливо, якщо бюджет обмежений. До того ж опалювальне обладнання встановлюється не на час, а назав
Детальніше
Як вибрати електричну теплу підлогу
Як вибрати електричну теплу підлогу
16.08.2021
Електричну теплу підлогу можна облаштувати за допомогою різних видів нагрівальних елементів, призначених для різних умов експлуатації, монтажу та цілей обігріву. Підлогов
Детальніше
Онлайн
калькулятор