Компанія E-teplo пропонує монтаж обігріву покрівлі та водостоків з гарантією якості. Автоматична система антиобледеніння виконує завдання не допустити утворення снігу та льоду, тим самим виключаючи ймовірність їх падіння на людину. До того ж обігрів дахів, водостоків, лійок, водостічних жолобів, зливоприймачів мінімізує їх пошкодження від снігового навантаження.

Щоб обладнання працювало без перебоїв, було ефективним та економічно вигідним, антикригова система має бути грамотно спроектована. До того ж важливо, щоб її монтаж виконувався професійними монтажниками.

Монтаж системи антиобледеніння покрівлі: перелік наших послуг

У наші комплексні послуги входить весь спектр робіт - від підбору нагрівального кабелю та іншого необхідного обладнання до його монтажу на даху. Монтажні роботи включають такі етапи:

 1. наш фахівець виїжджає на об'єкт у зручний для вас час;
 2. проводить заміри, складає технічне завдання, узгоджує з вами попередню ціну гріючого кабелю для покрівлі та супутнього обладнання;
 3. наші фахівці розробляють проект та озвучують вам остаточну вартість;
 4. наші монтажники здійснюють кріплення гріючого кабелю на покрівлі, у водостічній трубі й зроблять запуск обладнання;
 5. здають вам роботу та навчають працювати з системою.

Займаємося монтажем антизледеніння будь-яких дахів: металевих, м'яких, шиферних будь-якої конфігурації: плоскої, одно- і двосхилої, складної.

Обігрів даху, покрівлі, жолобів та водостоків

Монтаж обігріву покрівлі: ціна та розрахунок вартості

Орієнтовна ціна систем антизледеніння покрівлі та водостоків (Монтаж + матеріали). Розрахунок робився на прикладі житлового будинку 10*12 м.

Характеристика системи

Орієнтовна вартість, грн.

Обігрів водостоків при ручному регулюванні              

12840 грн.

Обігрів водостоків при автоматичному регулюванні

21840 грн.

Обігрів покрівлі та водостоків при ручному регулюванні

25150 грн.

Обігрів покрівлі та водостоків при автоматичному регулюванні

45920 грн.

 

Наші фахівці зроблять індивідуальний безкоштовний розрахунок та підберуть необхідний нагрівальний або саморегулювальний кабель для даху, водостоку. Для цього залиште заявку на нашому сайті або надішліть план покрівлі на info@e-teplo.kiev.ua.

Монтаж вуличного обігріву тротуарів: наші послуги та ціни

Не менш важливо приділити увагу системам антиобледеніння та сніготанення вуличних майданчиків для уникнення їх обмерзання й заметів снігом. Ми пропонуємо монтаж обігріву:

 • тротуарів, доріжок,
 • ґанків, сходинок, пандусів;
 • під'їздів до гаража та інших об'єктів;
 • відкритих майданчиків;
 • трубопроводів та резервуарів.

Ціни на наші послуги з монтажу вуличного обігріву вказані в таблиці нижче.

Характеристика системи

Орієнтовна вартість, грн.

Сніготанення під'їзної колії 8 м2, ручне регулювання

11270 грн.

Сніготанення під'їзного шляху 8 м2, автоматичне регулювання за температурою та вологістю

17260 грн.

Сніготанення ґанку 4 м2, ручне регулювання

6150 грн.

Сніготанення ґанку 4 м2, регулювання за діапазоном температур

7547 грн.

 

Підберемо необхідне обладнання та зробимо установку системи в заздалегідь обумовлені терміни. Для отримання більш точної інформації, телефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті.

Обігрів тротуарів, сходів, під'їзних шляхів

Монтаж систем антиобледеніння дахів та вуличного підігріву: переваги співпраці з нами

Компанія E-teplo заснована понад 5 років тому. За цей час нами виконано понад 3 000 успішних проектів з монтажу систем антизледеніння покрівлі та тротуарів. У нас сотні позитивних відгуків задоволених замовників.

Серед інших наших переваг:

 • Ми - офіційні представники багатьох відомих брендів, тому в нашому інтернет-магазині можна купити нагрівальні та саморегулювальні кабелі для обігріву дахів і водостоків таких відомих виробників, як Devi, Fenix, In-therm, Woks, Hemstedt та інших.
 • Ми завжди враховуємо побажання і запланований вами бюджет, підбираючи найоптимальніше й економічно вигідне рішення. За необхідності підготуємо техніко-економічне обґрунтування кожного елемента системи антиобледеніння.
 • Монтаж виконується нашими професійними монтажниками з великим досвідом роботи, які постійно вдосконалюють свої знання та проходять курси підвищення кваліфікації.
 • Ми впевнені у високій якості та надійності проведених нами монтажних робіт, тому даємо офіційну гарантію. Виконуємо також післягарантійне обслуговування.
 • Займаємося монтажем нагрівальних кабелів у будь-який зручний для вас час, включно з вихідними та святковими днями.

Наші фахівці завжди безкоштовно дадуть рекомендації щодо вибору та монтажу нагрівальних та саморегулювальних кабелів для вуличного обігріву. Для зв'язку з нами телефонуйте за номером на сайті або залиште заявку на дзвінок зворотного зв'язку. Наш фахівець зв'яжеться з вами в найкоротші терміни, уточнить всі деталі і проконсультує.