0
066 177 55-59

Системи для обігріву труб

Обогрев трубопроводов

Досить часто обігрів трубопроводів − вимушене та незаплановане рішення, тому кращим варіантом стає застосування гріючого кабелю для труб. За рахунок гнучкості, кабель без зусиль можна розташувати на поверхні труби будь-якої конфігурації. Є також варіанти введення гріючого кабелю всередину труби, що вирішує проблему обігріву трубопроводу, розташованого під землею.

Варіанти кабельного обігріву труб

Спосіб обігріву трубопроводу, вид та потужність кабелю

вибирається в залежності від розташування труби й її діаметра.

У каталозі представлені:

Системи з термостатом і виделкою для підключення в розетку

готові системи, оснащені термостатом та виделкою для підключення в розетку;

резистивні одно - та двожильні кабелі

резистивні одно - та двожильні кабелі;

саморегулирующиеся кабели

саморегулюючі.

Зовнішній обігрів труб

Це найоптимальніший варіант для відкритого трубопроводу. Кабель закріплюється на поверхні труби пластиковими хомутами або скотчем. Для ефективності та економічності обігріву на трубу встановлюється теплоізоляційний рукав, товщиною 0,5-0,75 діаметра труби.

Для трубопроводу, що знаходиться в одній температурній зоні, застосовуються резистивні кабелі. Найпростіше рішення − готова секція з термостатом та виделкою в розетку.

В асортименті такі кабелі запропоновані довжиною до 114 м. У характеристиках кожної моделі вказані максимальні діаметри труби для установки кабелю в одну поздовжню нитку та в 2 нитки з обох сторін трубопроводу.

Зовнішній обігрів труб
Термостат на кабеле
Термостат, який встановлений на кінці кабелю − нерегульований й має заводські настройки. Автоматичне включення обігріву відбувається, коли труба остигає до 5 °C, а відключення − при нагріванні до 15 °C. Є також моделі, що працюють в діапазоні 3-10 °C
одно - та двожильні резистивні гріючі кабелі

Якщо потрібні індивідуальні настройки обігріву труб, пропонуємо одно - та двожильні резистивні гріючі кабелі. Такі кабелі підключаються через терморегулятор з розташуванням датчика температури безпосередньо на трубі під теплоізоляцією.

Двожильні кабелі підключаються з одного боку, що більш зручно при розташуванні на трубопроводі в одну нитку. Одножильний кабель аналогічної потужності обійдеться дешевше, але його підключення виконується з обох сторін. При розташуванні в 2 нитки це не викликає труднощів, тому що обидва кінці знаходяться в одному місці. При установці в одну нитку, до другого кінця доведеться прокладати струмоведучий кабель.

Застосовувати саморегулюючий кабель без терморегулятора недоцільно. Технічно це можливо, але для обігріву довгих ділянок трубопроводу призведе до перевитрати електроенергії. До того ж саморегулюючий коштує дорожче, а його ресурс набагато менше резистивного.

Крім того, вартість саморегулюючого кабелю значної довжини, може перевищити загальну вартість аналогічного по довжині резистивного, разом з терморегулятором. Варіанти застосування саморегулюючого кабелю без терморегулятора виправдані лише для малих ділянок трубопроводу до 3 м.

Основне призначення саморегулюючого кабелю − обігрів трубопроводів, розташованих в різних температурних зонах, коли тепловіддача нерівномірна по всій довжині. В цьому випадку кабель підключається також через терморегулятор, але датчик температури розташовується на вулиці.

У каталозі представлені саморегулюючі кабелі різної потужності для різних по діаметру трубопроводів, а також кабелі потужністю 55 Вт для підтримки температури гарячої води в розподільній арматурі, на рівні 55 °C.

Внутрішній обігрів труб

Розташування кабелю всередині труби застосовується в разі, коли встановити його по зовні неможливо або дуже складно. Зазвичай такий спосіб використовується для обігріву труб, розташованих під землею вище рівня промерзання, стояків всередині промерзає взимку стіни, водостічних каналів й каналізаційних висновків.

Внутрішній обігрів труб

Кабель заводиться в трубу через спеціальну герметичну муфту, яка попередньо встановлюється на трубопроводі всередині приміщення. Якщо є можливість протягнути кабель струною, щоб його розташування не мало перехлестів, можна застосувати резистивний. При проштовхуванні кабелю в трубу можуть виникнути перехлести, тому в цьому випадку застосовують саморегулюючий кабель.

купити гріючий кабель для обігріву труб
Магазин E-teplo пропонує купити гріючий кабель для обігріву труб, а також безоплатну допомогу у виборі, комплектації і розрахунку необхідної потужності. Продаж здійснюється в Києві з доставкою по Україні. На весь товар оформляється офіційна гарантія.
Детальніше Сховати

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 30 Вт/м
Гарантія: 10 років
Країна-виробник товару: Німеччина
Топ продажу

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 10 Вт/м
Гарантія: 10 років
Країна-виробник товару: Німеччина
Топ продажу

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 10/20/30/40 Вт/м
Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Франція

Характеристки:

Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Корея

Характеристки:

Гарантія: 5 років
Країна-виробник товару: Норвегія
Онлайн
калькулятор