0
066 177 55-59

Цифрові терморегулятори

Інтернет-магазин E-TEPLO пропонує цифрові терморегулятори для теплої підлоги. Сучасні електронні пристрої, крім управління підлоговим обігрівом, можуть включати додаткові функції.

Переваги покупки цифрового терморегулятора

Цифрові моделі мають на лицьовій панелі табло, рідкокристалічний або сенсорний екран. Управління здійснюється за допомогою зручних кнопок або тачскрін.

Залежно від моделі терморегулятор може оснащуватися одним датчиком температури повітря для підлогового опалення або ж одним датчиком підлоги для комфортного обігріву. Також є пристрої, оснащені обома датчиками для контролю температури повітря з обмеженням температури підлогового покриття.

Функціонал цифрових терморегуляторів може включати такі корисні програми, як аварійні режими, таймер, блокування від дітей та ін.

Переваги цифрових моделей:

  • поточні робочі параметри зображуються на екрані;
  • можуть оснащуватися 2 датчиками;
  • дозволяють точно налаштувати температуру.

Купити цифровий терморегулятор для теплої підлоги в Україні

Пропонуємо вибрати й купити цифровий терморегулятор за ціною від 917 гривень з офіційною гарантією від виробника. Оплата замовлення можлива будь-яким зручним способом. Доставляємо замовлення по Києву своїми кур'єрами та в будь-яку іншу точку України поштою. Можливий самовивіз.

Детальніше Сховати

Характеристки:

Управління: Кнопкове / Непрограмоване
Країна-виробник товару: Україна
Гарантія: 3 роки
Онлайн
калькулятор