0
066 177 55-59

Якої фірми купити теплу підлогу

Якої фірми купити теплу підлогу ?

Якої фірми купувати теплу підлогу − зазвичай стає самим непростим питанням, особливо, якщо бюджет обмежений. До того ж опалювальне обладнання встановлюється не на час, а назавжди. Тому вибираючи яка тепла підлога краще, на першому плані повинні бути надійність, ефективність та безпека.

Рейтинг виробників теплих підлог

Відмінна якість завжди коштує дорого, але сьогодні цей стереотип був зламаний. Найвідомішим світовим брендам вперше довелося поступитися першим місцем в рейтинговому списку. Розглянемо, найкращих виробників теплих підлог.

Hemstedt

Hemstedt

Німецький виробник Хемштедт заслужено відкриває список світових лідерів. Компанія спеціалізується на виробництві кабельних теплих підлог преміального класу. Причому вартість їх продукції завжди залишається в середньому сегменті, що робить її доступною для широкого споживача.

Теплі підлоги, включаючи комплектуючі, виготовляються виключно в Німеччині, що відповідає суворим принципам німецького виробництва. У всіх нагрівальних кабелях та матах Хемштедт виробник впровадив запатентовану технологію безмуфтового з'єднання живильного проводу й нагрівального кабелю. Завдяки цьому термін служби теплої підлоги продовжується в 1,5-2 рази.

Про якість та надійність теплих підлог Hemstedt свідчить відповідність вимогам Союзу німецьких електротехніків VDE. Випробування на герметичність та опір ізоляції нагрівальних кабелів проводиться під напругою, що вдвічі перевищує європейські стандарти.

Nexans

Норвезька компанія стоїть біля витоків появи нагрівальних кабелів. Це найбільший бренд, що має в своєму активі власні розробки та удосконалення.

Кабельна продукція Нексанс відома власною безмуфтовой технологією, в якій зрощування струмоведучих та нагрівальних жил виконується електротехнічним сріблом, а ізоляція залишається монолітною по всій довжині кабелю. При цьому в нагрівальних матах площею до 3 м² безмуфтова технологія не застосовується.

На практиці нагрівальний кабель Nexans, який покладений в кафедральному соборі в Осло пропрацював 70 років, поки його не витягли при ремонті підлоги. За оцінкою експертів, цей кабель міг би ще працювати 30 років.

Nexans

У надійності продукції Nexans можна не сумніватися. До того ж виробник дає гарантію 20 років. Мабуть, єдиним недоліком теплих підлог стала висока вартість, тому шанувальникам гідної якості доводиться переплачувати за іменитість бренду.

Devi

Devi

Данський виробник заслужив авторитет лідера систем підлогового обігріву, й незважаючи на високу вартість своєї продукції продовжує користуватися популярністю на світовому рівні. Системи кабельного обігріву Devi виробляються в 25 країнах світу на заводах найбільшої корпорації Danfoss, а торгові представництва розташовані більш ніж в 100 країнах.

Компанія постійно прагне до вдосконалення продукції та витрачає величезні кошти на наукові розробки. Теплі підлоги Devi характеризуються тривалим терміном експлуатації та тривалою гарантією − 20 років. Завдяки суворому контролю якості в продаж не надходить брак, а покупець завжди може розраховувати на бездоганну роботу підлогового обігріву.

У нашому списку теплі підлоги Деві залишаються в трійці лідерів, але по надійності, енергоефективності та цінової доступності, поступаються основним конкурентам, що займають перші 2 позиції рейтингу.

Arnold Rack

Arnold Rack

Це німецька якість, підтверджена сертифікатами ISO, VDE, TUV, довірою європейських покупців та 20-річною гарантією. Незважаючи на майже 30-річний стаж компанії, в Україні теплі підлоги A. Rack з'явилися не так давно, але завдяки оптимальному балансу ціна-якість, досить впевнено завойовують ринок.

Fenix

Тепла підлога від всесвітньо відомого чеського виробника - це висока якість за доступну ціну. У Чехії компанія дає на свою продукцію довічну гарантію, чим підтверджує найвищу надійність. Кабельні підлоги Фенікс відповідають європейським вимогам та експортуються в 40 країн світу. В Україні компанія забезпечує гарантійні зобов'язання на 20 років.

Fenix
Veria

Veria

Бренд належить всесвітньо відомій компанії Devi й є її бюджетною альтернативою. Зниження терміну гарантійних зобов'язань до 12 років дозволило представити на ринок якісну теплу підлогу за нижчою вартістю. Продукція Veria також випускається на заводах Danfoss та сертифікується за суворими європейськими стандартами.

Woks

Woks

Це український бренд, виробництво якого налагоджено на заводі Одескабель. До створення власного бренду, завод вже мав досвід виробництва нагрівальних кабелів для відомих європейських замовників.

Сьогодні продукція Вокс максимально адаптована на українського споживача за технічними та ціновими параметрами. Недорогі якісні нагрівальні кабелі та мати виробляються на імпортному обладнанні з європейських матеріалів та сертифікуються за європейськими та вітчизняними стандартами.

Extherm

Як стверджує продавець, ТМ Extherm належить компанії Arnold Rack. Насправді бренд зареєстрований в Україні. Нагрівальні кабелі просто закуповуються у відомої німецької компанії, але не на контрактній основі, тому вони не мають європейських сертифікатів. Це означає, що виробник не несе відповідальності, а всі гарантійні зобов'язання лежать на продавця. Крім України теплі підлоги Extherm ніде не продаються. Незважаючи на зазначену гарантію 20 років, в Україні немає сервісних центрів, які обслуговують цю торгову марку.

Extherm
In-therm

In-therm

Ця тепла підлога вироблена в Чехії на заводах Fenix. При цьому In-therm-український бренд та виробляється на замовлення підприємця. Секрет її невисокої вартості полягає в тому, що компанія Фенікс не несе ніяких зобов'язань, а 15-річну гарантію забезпечує замовник.

Grayhot

Бренд належить Воксу та виробляється на тому ж заводі Одескабель. Це економваріант, ціна якого знижена за рахунок скорочення гарантії до 15 років та більш дешевих матеріалів для виробництва.

У нагрівальних кабелях Грейхот замість мідної обплетення застосовується алюмінієве екранування, також як і замість мідної заземлюючої жили використовуються алюмінієві. У матах відсутні самоклеючі стрічки. При цьому якість продукції залишається на хорошому рівні, а ціна порівняно низькою.

Grayhot

Evro-thermo

Тепла підлога виготовляється на заводі Одескабель на замовлення Епіцентру. За якістю практично не відрізняється від Grayhot, але при цьому коштує дорожче. Крім того, всі гарантійні зобов'язання несе Епіцентр, а не виробник.

Warmstad

Російський бренд, що не відрізняється високою якістю. Нерідко недобросовісні продавці видають бренд за німецький. Але насправді тепла підлога Warmstad виробляється в Росії та не має європейської сертифікації.

Profitherm

Profitherm

Класичний варіант економії − стерпна якість за низьку ціну. Продукція виробляється в Польщі компанією ELEKTRA, під заказ українського підприємця. Виробник не несе гарантійних зобов’язань, 15-річну річну гарантію забезпечує ТМ Profitherm, який зареєстрований в Украині.

Electrolux

Electrolux

Шведська компанія зі світовим ім'ям давно заслужила визнання споживачів побутової техніки. При цьому виробництво теплих підлог стало освоєнням нового сегмента, і говорити про якість і надійність поки рано. Віддаючи перевагу нагрівальним кабелям і матам Electrolux залишається сподіватися на принципи виробника дотримуватися найвищих стандартів якості і офіційну 20-річну гарантію.

Теплі підлоги інших брендів

Щоб не помилитися у виборі, ми також наведемо список теплих підлог, які поки залишаються «темними конячками»:

  • Schwarz (Німеччина);
  • Grand Meyer (Голландія);
  • HeatTech (США);
  • ITherm (США);
  • Thermogreen (Південна Корея);
  • Shtoller (Німеччина).

Інформація про країну-виробника, яка наведена у списку недостовірна, тому що часто ці теплі підлоги позиціонуються продавцями. При проведенні аналізу цих брендів, в Інтернеті не було виявлено офіційних сайтів виробників та навіть партнерських компаній в Україні. Крім того, ці марки ніде не продаються, крім України. Найімовірніше, це замовна продукція, виготовлена по економ-схемі в Китаї.

Варто також згадати дійсно якісні бренди, які не увійшли до рейтингу. Це Ceilhit( Іспанія), AHT Ltd (Швейцарія) та інші, які були практично витіснені з українського ринку конкурентами через їх високу вартість.

Сподіваємося стаття допоможе розібратися з вибором бренду та купити якісне, надійне обладнання з урахуванням запланованого бюджету. Читайте також статтю «Як вибрати теплу підлогу».

 

Статті та огляди

Якої фірми купити теплу підлогу
Якої фірми купити теплу підлогу
16.08.2021
Якої фірми купувати теплу підлогу − зазвичай стає самим непростим питанням, особливо, якщо бюджет обмежений. До того ж опалювальне обладнання встановлюється не на час, а назав
Детальніше
Як вибрати електричну теплу підлогу
Як вибрати електричну теплу підлогу
16.08.2021
Електричну теплу підлогу можна облаштувати за допомогою різних видів нагрівальних елементів, призначених для різних умов експлуатації, монтажу та цілей обігріву. Підлогов
Детальніше
Залишити відгук
 
Відгуків ще не було.
Онлайн
калькулятор