0
066 177 55-59

Як вибрати терморегулятор

Терморегулятор призначений для регулювання температури підлоги й/або повітря та підтримки її постійною. Це основна функція пристрою, передбачена у всіх моделей.

Терморегулятор для теплої підлоги характеризується температурним діапазоном регулювання 5...40 °C й для пристрою немає різниці яка тепла підлога застосовується − нагрівальний кабель, мат або ІЧ-плівка. Розрізняються терморегулятори способом контролю температури та додатковим функціоналом, тому критеріями вибору стають мета обігріву та особисті переваги.

Вибір терморегулятора по цілі обігріву

Вибір терморегулятора по цілі обігріву

Якщо мета обігріву підлоги не опалювати приміщення, а нагріти підлогове покриття до комфортної температури, то потрібен терморегулятор з виносним датчиком підлоги. Для основного опалення знадобиться термостат з вбудованим датчиком повітря, тому що метою стає нагріти підлогою повітря.

Якщо ж підлогове покриття має обмеження по нагріванню, то варто вибирати пристрій з двома датчиками − підлоги та повітря. Такий прилад коригує обігрів по температурі повітря й при цьому обмежує нагрів підлоги.

На цьому технічна сторона вибору закінчується та залишається вибрати модель, що задовольняє особистим уподобанням та бюджету. Представляємо короткий огляд видів терморегуляторів з широким розмаїттям моделей та дизайнів.

Механічні терморегулятори

Механічні терморегулятори

Це найпростіші та недорогі моделі з базовою функцією вибору й підтримки температури. На лицьовій панелі відсутній екран, а управління здійснюється поворотною ручкою з температурною градацією.
Цифрові терморегулятори

Цифрові терморегулятори

Такі моделі управляються за допомогою кнопок і оснащені екраном для відображення налаштувань і поточних параметрів. Ці пристрої більш функціональні й, крім регулювання температури, включають додаткові корисні функції, набір яких може відрізнятися в залежності від моделі.

Програмовані терморегулятори

Пристрій дозволяє задавати режим обігріву на кожен день тижня та до 5 режимів на добу. Незважаючи на високу вартість такого терморегулятора, оптимізація обігріву дозволяє економити до 70% електроспоживання, що особливо вигідно для потужних систем підлогового обігріву.

Програмований терморегулятор управляється кнопками або сенсорним екраном й так само як цифровий має додаткові функції:

Програмовані терморегулятори
блокування управління;
облік витрати електроенергії;
автоматичне відключення обігріву в період провітрювання;
процентне регулювання на випадок відмови термодатчика та ін.
WI-FI терморегулятори

WI-FI терморегулятори

Це також програмована модель з набором корисних функцій. При цьому управління може здійснюватися як через сенсорний екран, так і через смартфон по інтернету. У кожного виробника WI-FI терморегуляторів є офіційний сайт, на якому для користувачів представлено безкоштовний додаток, а налаштування приладу та статистика зберігаються в хмарі. Віддалене управління дозволяє коригувати обігрів з будь-якої точки, де є доступ до інтернету, що особливо зручно для користувачів з ненормованим графіком роботи.

 

Статті та огляди

Якої фірми купити теплу підлогу
Якої фірми купити теплу підлогу
16.08.2021
Якої фірми купувати теплу підлогу − зазвичай стає самим непростим питанням, особливо, якщо бюджет обмежений. До того ж опалювальне обладнання встановлюється не на час, а назав
Детальніше
Як вибрати електричну теплу підлогу
Як вибрати електричну теплу підлогу
16.08.2021
Електричну теплу підлогу можна облаштувати за допомогою різних видів нагрівальних елементів, призначених для різних умов експлуатації, монтажу та цілей обігріву. Підлогов
Детальніше
Залишити відгук
 
Відгуків ще не було.
Онлайн
калькулятор