0
066 177 55-59

Оплата частинами

 1. Магазин E-teplo пропонує вигідно купити теплу підлогу або інші товари, представлені на нашому сайті. Оплата частинами - це швидкий спосіб кредитування практично без додаткового нарахування відсотків і без переплат з мінімальною комісією всього 0,01%. Скористатися оплатою частинами на суму покупки от 2000 грн. можна цілодобово на будь-який термін до 6 місяців.

  Для оформлення необхідно:


  1. Стати клієнтом Приватбанку, отримавши безкоштовно будь-яку кредитну карту.
  2. Дізнатися ліміт покупки за допомогою смс, відправивши повідомлення з текстом chast на номер 10060, Приват24, по телефону (3700) або у менеджера у відділенні.
  3. Додати товар в корзину.
  4. Вибрати функцію «оплата частинами» і термін кредитування.

  Після заявки з кредитного рахунку списується 1-й платіж, а всі інші платежі проходять тим же числом в кожний наступний місяць до повного погашення суми кредиту.

  Переваги покупки теплої підлоги в кредит без переплат


  Це найпростіший спосіб купити теплу підлогу в розстрочку. Паспорт та ідентифікаційний код не потрібні, а всі операції проводяться в режимі онлайн прямо в нашому інтернет-магазині і займають не більше 1 хвилини. Простота послуги доповнюється і тим, що клієнту надається вибір зручного для нього способу внесення на карту щомісячного платежу. Гроші можна вносити через банківське інтернет-додаток Приват24, термінали самообслуговування або безпосередньо у відділення банку. При бажанні погасити кредит можна достроково, відсотки також не нараховуються.

Онлайн
калькулятор