0
066 177 55-59

Виробник - OJ Electronics

Продукція компанії OJ Electronics — обов'язкова частина «розумних» кліматичних систем. Датський виробник — гігант світового рівня.

Висока якість продукції - це традиція, кредо, імідж

Становлення компанії почалося в 1964 році. Вся історія існування OJ Electronics — це постійне вдосконалення продукції, що випускається — терморегуляторів і датчиків температури.

Найвища якість товарів — це вже виробнича традиція, яку датський виробник свято шанує.

Саме тому компанія не видає ліцензії на виготовлення продукції в інших країнах. Всі виробничі лінії знаходяться виключно в Данії. Такий підхід до випуску продукції вигідно відрізняє цього виробника від конкурентів. Якщо ви зустріли товар від OJ Electronics, а в супроводжуючих документах інша країна-виробник — це підробка. 

Свою продукцію компанія реалізує через мережу дистриб'юторів. Офіційні представники є в багатьох країнах. США, Росія, Великобританія, Польща — основні споживачі товарів датської компанії.

За останні кілька років зросли поставки регуляторів систем обігріву в Україну. Це продиктовано споживчим попитом на енергозберігаючі технології.

«Розумна» система обігріву — означає регульована

Витрачати гроші з розумом — прекрасна якість. Перехід на електричні системи обігріву — це не примха, скоріше, веління часу. У повсякденному напруженому ритмі життя ми особливо цінуємо зручність, практичність, комфорт. Якщо платимо, то хочемо знати за що. Завжди аналізуємо, чи виправдані ці витрати.

Термостат в електричній системі обігріву та деталь, яка допомагає їй працювати не «на повну котушку», а ефективно — в залежності від поставлених завдань. OJ Electronics випускає різноманітні моделі регуляторів температури: від найпростіших до програмованих багатофункціональних. Вони здатні управляти:

  • теплою підлогою;
  • вентиляція;
  • кондиціонер;
  • системою проти криги і снігу.

Гріюча система з терморегулятором дає близько 50% економії електроенергії.

Що вибирати і де купувати

У нашому інтернет-магазині в Києві товари OJ Electronics представлені в асортименті. Популярність цього бренду підтверджена численними позитивними відгуками покупців.

Чим пояснити затребуваність продукції датського виробника?

  • Широкі інтеграційні можливості.
  • Неперевершена якість.
  • Надійність.
  • Стильний дизайн.
  • Доступне для розуміння меню.

З яким обладнанням працюють регулятори температури Електронікс? Це системи обігріву з будь якими нагрівальними елементами — кабель, інфрачервона плівка, електричні мати. Для водяного опалення з електрокотлом вони теж підійдуть.

Ціна пристрою залежить від складності конструкції і набору призначених для користувача функцій. Ми пропонуємо тільки кращі моделі. З підтриманням постійної температури в невеликих приміщеннях відмінно справляються найпростіші недорогі моделі.

Для обігріву великих приміщень обирайте термостати з функцією програмування. Ви можете задати режими з урахуванням часу доби і днів тижня. Тільки так ви зможете заощадити на оплаті за електроенергію.

Популярні моделі, які дозволяють управляти обігрівом дистанційно. Мобільний пристрій, WI-FI — це все, що вам знадобиться для включення опалення. Теплий будинок буде чекати вашого повернення.

Перед тим, як купити терморегулятор, переконайтеся в правильності вибору. Вам на допомогу консультація наших фахівців, інструкція до пристрою.

Не знайшли потрібну модель? Телефонуйте нашим менеджерам. Ми вивчаємо купівельний попит і розширюємо асортимент.

Знайшли те, що шукали? Телефонуйте і замовляйте.

Онлайн
калькулятор