0
066 177 55-59

Тепла підлога Extherm

Тепла підлога Extherm — продукція відомого німецького виробника. Компоненти систем електрообігріву — спеціалізація компанії.

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 20 Вт
Тип кабелю: Двожильний
- 178 раз
1

від 1868 грн/м²

Характеристки:

Потужність на метр, Вт: 180 Вт/м²
Тип кабелю: Двожильний

Суворий німецький стандарт

Що допомагає покупцям швидко вибрати електричну теплу підлогу:

 • По-перше — певний виробник. Поради друзів, затребуваність продукції на ринку, вивчення «послужного списку» компанії — все це працює, якщо ви визначилися з брендом.
 • По-друге — країна-виробник. Все, що стосується товарів з Німеччини завжди асоціюється з високою якістю. Навіть, якщо виробник вам невідомий.

У випадку з теплою підлогою Екстерм «зірки зійшлися». Цей німецький бренд добре знають у всьому світі. Все електричне обладнання для систем обігріву відповідає суворому німецькому стандарту ефективності та безпеки.

Extherm належить всесвітньо відомій компанії A. Rak Waermetechnic. Вона заслужила репутацію одного з надійніших виробників кабельно-провідникової продукції.

Під торговою маркою Екстерм випускають:

 • гріючі електричні кабелі та мати;
 • терморегулятори;
 • аксесуари до гріючих систем.

Один із секретів популярності бренду — відносно недорогі, але довговічні рішення в сфері електричного обігріву. 20 років — гарантія виробника.

Еталон електробезпеки

Чому продукцію Екстерм називають еталоном? Постійний контроль за якістю виробів та передові технології забезпечують її неперевершену якість.

Основні технологічні та організаційні переваги:

 • повний виробничий цикл (від виробництва комплектуючих до збірки);
 • суворий контроль виробничих операцій на всіх етапах;
 • перевірка кабелю під високою напругою (4000 В);
 • тефлонова ізоляція, яка витримує температуру до +200°C;
 • захисний екран з лудженої міді.

Це означає, що такий кабель не може перегрітися або вийти з ладу через стрибок напруги, і тому служить дуже довго. Можна абсолютно не боятися електромагнітного поля. У нього немає жодних шансів впливати на організм людини. Навіть, якщо трапиться неймовірне, і під захисний шар потрапить волога або повітря, окислення металевої частини кабелю неможливе.

Переконайтеся в ефективності та економічності

Прийняли рішення купити теплу підлогу Extherm? Його конструкційні особливості автоматично знімають питання безпеки. Використовувати таке гріюче обладнання можна в будь-якому приміщенні (в тому числі з підвищеними вимогами до електробезпеки).

До слова, гріючі кабелі Екстерм широко використовують і за межами приміщень. Для обігріву відкритих майданчиків, трубопроводів, водостоків. З такою конструкцією електрокабелю ніякі агресивні фактори середовища не страшні.

При складанні проекту системи опалення (основного або додаткового) важливо співвіднести кількість бажаного тепла і потужності обладнання. У нашому інтернет-магазині в Києві ви зможете купити всі комплектуючі преміум сегмента за доступною ціною.

Щоб вкласти кошти з розумом при розрахунках важливо врахувати:

 • розміри приміщення і особливості його експлуатації;
 • у висотному будинку поверх;
 • кліматичні умови місцевості;
 • особливості монтажу (в стяжку або в шар клею, під яке покриття).

Система обігріву від Екстерм спрацює відповідно до технічних характеристик. Чи буде її робота ефективною і економічною, залежить від обраного вами проекту, якості монтажу, особливостей експлуатації.

Отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців, зверніться за професійною допомогою щодо складання та реалізації проекту опалення, почитайте відгуки користувачів. Телефонуйте прямо зараз!

Онлайн
калькулятор